Turvalisus

kindeke.ee pakub sulle turvalist keskonda, kus saad muretult tegeleda ostu-müügiga. Ettevõte tagab sinu andete privaatsuse.

Jälgi, et sinu browseris oleks aadressil ees https://. See nitab, et tegemist on turvalise protokolliga audentitud ja krüpteeritud informatsiooni edastuseks arvutivõrkudes.

Raha ülekandmine

Ostes toote tundamtult müüjalt, võib juhtuda, et kaupa ei pandagi teele ning püüdlused müüjaga kontakti saada jooksevad ummikusse.
Vältimaks rahast ja kaubast ilma jäämist kasuta ostuks krediitkaarti või portaali poolt pakutavat deponeeritud maksete lahendust. Sellisel puhul on Sul võimalik probleemide tekkimisel nõuda maksete vahendajalt tehingu tühistamist. Kindeke.ee portaalis müüdavate toodete eest on sul alati õigus nõuda deposiitkonto kaudu maksmisviisi.

Kauba kohta käiv info

Kui tegemist on kasutatud tootega, siis veendu, et müüja on kuulutuse juurde lisanud pildid reaalsest tootest, mitte internetist võetud pildid. Võõraste piltide kasutamine võib viitada müüdava toote vigade varjamisele. Lisaks võib kasutatud toote puhul tekitada kahtlust, kui müüja jätab märkimata toote puudused Seisukord lahtrisse. Vajadusel küsi müüjalt lisaküsimusi.